רינה שכטר

רינה שכטר נולדה באוקראינה.

סיימה את האקדמיה למוסיקה הלטבית בריגה ובה למדה פסנתר עם פרופ' וואלדיס יאנציס ועוגב עם פרופ' לריסה בולאבה.

עלתה לישראל בשנת 1991. השתתפה בתור מלווה וסולנית בפסטיבלים "ליטורגיקה" ופסטיבל אבו גוש, פסנתרנית של מקהלות וסולנים. כמו כן ערכה שורת הקלטות בקול ישראל.

התחילה לעבוד במקהלת אורטוריו ירושלים בשנת 2014

במקביל רינה שכטר פסנתרנית  בקונסרבטוריון "רון שולמית" בירושלים.

תבור גוכמן

תבור גוכמן הוא פסנתרן ומעבד. תבור נולד ב-1985 במגדל העמק ובגיל 7  החל ללמוד פסנתר. בקונסרבטוריון של קרית טבעון הוא היה תלמידו של פיליפ לוריא.

ב-2008 החל לימודי תואר ראשון באקדמיה למוסיקה באוניברסיטת תל אביב, במגמת ביצוע, אצל פרופ’ עמנואל קרסובסקי  וכן אצל פרופ’ אלכסנדר גורין בעוגב ככלי שני. את לימודיו סיים ב-2013.

ב-2015 עיבד כמה יצירות לתוכנית ה"שקט" של מקהלת אודיאנה בניצוח ענת אהרוני בשיתוף חמישיית המתכת הישראלית.

ב-2016 הצטרף לרביעיית הפסנתרנים אוקטופוס, איתה יצא לסיור קונצרטים במונטנגרו באותה שנה, וב 2019  לסיור קונצרטים בסרביה, שניהם בסיוע המועצה לתרבות ואמנות של מפעל הפיס. תבור הופיע עם אוקטופוס על במות רבות ברחבי הארץ, וב-2017 הופיע איתם בסדרת קונצרטים בפריפריה בתמיכת משרד התרבות והספורט.

ב-2017 החל לעבוד עם אנסמבל הזמרות "עלמה ,"איתן הופיע ברחבי הארץ והקליט שירים מאת המלחינה דרורית אליאש.

כיום תבור מופיע בקונצרטים ברחבי הארץ והעולם בהרכבים קאמריים. לאחרונה ביצע ביצוע בכורה לשתי אופרות קאמריות לפסנתר וזמרים מאת אבירם פרייברג על פי הסיפורים "האדונית והרוכל"  ו"תהילה" מאת ש"י עגנון.

בתחום המוסיקה הווקאלית, תבור מופיע עם מגוון זמרים וזמרות (כיום עם רעות רבקה, יהלי תורן ועוד). עובד עם הזמרת יעלה אביטל על הפקת אלבום עיבודים מקוריים, מפרי עטו, ללחניו של מרדכי זעירא, ובמהלך שבע השנים האחרונות מלווה בקביעות מקהלות רבות (כגון מקהלת מגידו, מקהלות נונה) – וכיום את ומקהלת האיחוד.

תבור שולט ברפרטואר יצירות עשיר, המכיל מאות יצירות סולו ומוסיקה קאמרית ממגוון רחב של תקופות וסגנונות, מהבארוק ועד מוסיקה בת זמננו. בנוסף תבור סיים ב-2018 תואר ראשון במתמטיקה באוניברסיטת חיפה, שר כשנתיים במקהלת אודיאנה כזמר בס, מלמד פסנתר באופן פרטי, ומתגורר ופועל בימים אלה בירושלים.

התחיל לעבוד במקהלת אורטוריו ירושלים בשנה 2019.

דרור שביד

דרור שביד הוא הפסנתרן של מקהלת "קנטבילה" החל מספטמבר 2019.

דרור שביד, יליד ירושלים, פסנתרן, מנצח וזמר. דרור החל לנגן על פסנתר בגיל 10. דרור למד בתיכון האקדמיה למוזיקה. בקונסרבטורין של האקדמיה הוא למד פסנתר בכיתתו של יצחק קוסוב והלחנה בכיתתה של אירנה סבטובה. עם סיום לימודיו התגייס דרור לצה"ל ושירת שירות מלא במעמד של מוזיקאי מצטיין. דרור  בוגר תואר ראשון לפסנתר באקדמיה למוזיקה בירושלים בכיתתם של מיכאל בוגוסלבסקי ואסף זוהר. בימים אלו דרור שביד מתחיל את שנתו השלישית בלימודי ניצוח תזמורת בכיתתו של יובל צורן ולימודי שירת אופרה בכיתתה של מרינה לוויט. במקביל, מנחה דרור הרכבים של מוזיקה קאמרית בתיכון האקדמיה למוזיקה בירושלים.

דרור זכה במלגות הצטיינות מטעם קרן התרבות אמריקה ישראל בקביעות והשתלם בכיתות אמן רבות בארץ ובחו"ל. בין הפרויקטים המיוחדים שיזם והפיק נכללים: "קונצרט סלון" – סדרת קונצרטים שמתקיימת אחת לחודש במושבה הגרמנית בירושלים ונותנת במה לאומנים בשורה הראשונה בארץ. "פסנתר קלאסי פסנתר ג'אז" מופע שעלה בפסטיבל "24 שעות פסנתרים" יחד עם הפסנתרן יואל שמש בתאטרון ירושלים (2014) והקמת תזמורת מתנדבים 5 פעמים לצורך קונצרטים חד פעמיים בהם הופיע פעמיים כסולן (פסנתרן) ו-3 פעמים כמנצח.